0 224 215 12 89

info@hakantoptancam.com

Hakkımızda

Biz Kimiz

Firmamız, Toptan Cam Satışı ile 2007 yılında Hakan YILMAZ tarafından kurulmuştur. Başlangıçta 100 metrekare kapalı alanda sektöre giriş yapan firmamız cam piyasasına kattığı yeniliklerle kendini kısa sürede piyasaya kabul ettirerek şuanda 1000 metrekare bir alanda sektöre hizmet vermektedir.

Bursa ili, ilçesi ve komşu iller dahil olmak üzere toplam 200 den fazla firmanın cam ihtiyacını karşılayan firmamız yaptığı ve yapacağı yatırımlarla müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için daima çıtasını yükselterek sektöre olumlu katkılar sağlayacaktır.

Her geçen gün kurumsal yapısını güçlendiren firmamız, deneyimli kadrosu ve yeni araç filosu ile markalaşma sürecine ve yatırımlarına devam etmekte olup uzun yıllar iş birliği yaptığı ve yapacağı müşterilerine iyi ve kaliteli hizmet vermeyi prensibi haline getirmekte , bu kararlığını da sürdürmeyi arzu etmektedir.Hakan YILMAZ
Yönetim Kurulu Başkanı

DEĞERLERİMİZ

VİZYONUMUZ

Sektörümüzde, önder ve tercih edilen kuruluş olarak, müşterilerimize daima kaliteli ve çevreye saygılı güvenilir ürün ve hizmet sunmaktır.

MİSYONUMUZ

Kuruluşumuzun yüksek teknolojiye sahip tesislerinde, kalite, çevre ve iş sağlığı ve güvenliği bilinciyle, ürünlerimizi, zamanında müşterilerimize sunarak, sağlıklı ve sağlam yapılarda insanların huzur ve güven içerisinde yaşamalarını sağlamaktır

Tesisimizden Kareler